fbpx
Menu
blogosfera / freestyle-lifestyle

Blogerzy dla serc

To najnowszy pomysł Anetki i Krzyśka z bloga NaszaDrogaDo. Najnowszy i bardzo wspaniały. Akcja Blogerzy dla Serc powstała właśnie z potrzeby serca. A ja, że uwielbiam ich oboje bardzo szybko zdecydowałam, że dołączę do inicjatywy. W końcu jeszcze pamiętam jak to jest być małym dzieckiem w dużym szpitalu.

12115773_1005053066183568_3476114607966691960_n

Więc wraz z innymi blogującymi rodzicami wspierałam akcję Blogerzy dla Serc oraz Stowarzyszenie Fenix, dzięki któremu spotkanie odbyło się w świetlicy środowiskowej, „przy kominku”. I tu wielkie brawa należą się dla szefa świetlicy. Stworzył naprawdę fajne miejsce dla dzieciaków i młodzieży – szacunek, serio! Ale nasze spotkanie nie było spotkaniem na pokaz, to nie było tak, że sobie posiedziałyśmy, zebrałyśmy gifty dla siebie i do widzenia. Co to to nie! Zebrałyśmy przybory plastyczne, zabawki, książki, ale dla dzieci zarówno ze szpitala, jak i ze świetlicy. I co najważniejsze robiłyśmy cudowne filcowe serca dla dzieci, które przebywają w szpitalu w Zabrzu. Filc zapewniła YULI HOBBY. Flausz, akcesoria do szycia, a także puste serducha i materiał do ich wypychania zapewniła mama organizatorki, Pani Zosia – dziękujemy, mua!
1465387_1004681959554012_1992756731932073714_n

A co poza tym działo się na spotkaniu? Agata Nastulak, z firmy LunchCoach, przeprowadziła krótką, ale treściwą prezentację na temat tego jak czytać etykiety i na co zwracać uwagę. Można było wygrać darmową konsultację dietetyczną. Trafiło się Kasi, dobrze, że nie mnie, bo wtedy by się wydało, że żyję chrupkami i czekoladą(!). Patronat nad spotkaniem i akcją objęli Mądrzy Rodzice i Ogarnięci Rodzice.

Spotkanie wsparło wiele innych firm:
MMflex, Choppers Division,  Aga Jensen, Decovena, eLeMelek, Pracownia Bubaków, Lagenko, Pharmatheiss Cosmetics, Manaslu, Manufaktura Much, Pidida, Eve-Decor, Mix-Car, Mamy Kalendarz, Pracownia Endiego, Bysiak , Aniluap, Lemon Art. Gallery, Lolita Accessories, Kuferek Pereł, Buziak Style, Brześć, Luks Pomada, Eterno, Nikka Candles & Soaps, Scandia Cosmetics – The Secret Soap Store, Over Cosmetics, Indżi – hand maed with love, Mały artysta, Śląski Ogród Zoologiczny, Lilla Lou, Wydawnictwo Zakamarki, Wydawnictwo Insignis, MagneSowy, Manaslu, Skrzynka smaku, Modotikon, White Place.

I byłabym zapomniała, ale przecież głodny i spragniony też nikt nie siedział. Tutaj swoje trzy grosze dodali: Brześć, Roker, Owoc Sandomierski, Karolla, Biesiadowo.

W spotkaniu udział wzięły:

Aneta z www.naszadrogado.pl
Aneta z www.ausentedreams.pl
Aleksandra z www.aleksandra1308.blogspot.com
Alicja z www.lusiakowy.blogspot.com
Klaudia z www.potworkowakraina.pl
Kasia z www.mojeskarby-mamaka.blogspot.com

I ja, ale to wiecie od początku.

12115597_1004681866220688_4040685650844537741_n

A teraz jeszcze bonus, czyli to co mam przyjemność przetestować dzięki naszym sponsorom. Muszę wam powiedzieć, że przetwory pierwsza klasa. Truskawella już z naleśnikami randkę miała, cytrynki z herbatką, mniam mniam – jak to Rozalia mawia. Obłędnie pachnące mydełka w kształcie serc od razu skradły i moje serce.

No i jeszcze Pidida! Rozalia na początku oglądała stwora z każdej strony, a my do dzisiaj zastanawiamy się czy to kaczka, czy to bocian, czy może łabędź albo pingwin. Za to wiemy, że od razu przypadł nam do gustu i często towarzyszy w zabawach.
IMG_0145

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook