fbpx
Menu
blogosfera / konkurs

Konkurs z Canpol Babies

konkurs

Od czasu do czasu bywa tak, że zgłaszam się do Blogosfery Canpol Babies. Efekt zgłoszenia jest taki, że mam dla was wtedy fajny konkurs. Nie inaczej jest i tym razem.

Konkurs na wspomnienia

Postanowiłam, że zadanie konkursowe będzie lekkie i przyjemne. Wystarczą 3 minuty, aby je wykonać. Mam nadzieję, że wrócicie pamięcią do naprawdę fajnych chwil. Odpowiedzi możecie dodawać zarówno tu, pod wpisem, w komentarzach, jak i pod plakatem na facebookowym profilu Dzieciorki.

plakat konkursowy2

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest dzieciorka.com.pl, fundatorem nagrody jest Canpol Babies
 2. Konkurs odbywa się na  stronie Dzieciorka w serwisie Facebook oraz na blogu pod wpisem konkursowym.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna rodzina może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Zadanie konkursowe to:
  Najbardziej wzruszający moment z czasu ciąży lub porodu.
  Odpowiedzi zamieszczamy pod postem konkursowym w serwisie Facebook lub pod wpisem konkursowym na blogu.
  * Miło będzie gdy:
  – Polubicie stronę Dzieciorka oraz Canpol Babies
  – Udostępnicie post konkursowy i zaprosicie znajomych do zabawy
 6. Konkurs trwa w dniach 15 – 29 lutego 2016, do godziny 23.59.
 7. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.
 8. Nagrody w konkursie ufundowane są przez firmę Canpol Babies. W skład zestawu wchodzi
  – podgrzewacz
  – butelki „Newborn baby”
 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma 3 dni na przekazanie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki nagrody. W przeciwnym razie Jury wybierze kolejną osobę.
 10. Wysyłka nagród możliwa tylko na terenie RP.
 11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora imienia i nazwiska Uczestnika na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu Uczestnika.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsorów swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawę.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 14. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 15. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.

 

 

WYNIKI

Ciężko było, wiecie? Tyle wspaniałych odpowiedzi, tyle wzruszających historii. Przyznam się, że kilka razy oczy zrobiły mi się wilgotne i po prostu poleciała łza, łza szczęścia. Bo Wasze dzieciaki to niesamowite istotki, a każdy opis uruchamiał moją wyobraźnię. Chciałam się trochę wczuć w sytuacje w jakiej się znajdowałyście w tych ważnych dla Was momentach. Ale wybrałam, nagroda powędruje do Pani Klaudii Maryniak. Gratuluję i proszę o kontakt! A oto i zwycięski komentarz:

U mnie najbardziej wzruszająca chwila miała miejsce tuż po porodzie. Tata mojego synka chciał być przy porodzie, jak się pytałam, czy jest pewny to mówił że to przecież nic takiego. Oczywiście cały czas zgrywał twardziela, jak to facet, przy moich wrzaskach, rozcinaniu krocza, wyciąganiu maluszka, ba nawet jak już go zobaczył dalej zgrywał twardziela. Zaraz po porodzie położono mi płaczącego synka na piersi, partner był obok. Chciał dotknąć dzieciątko, a mały złapał go za palca i przyciągnął do siebie, jakby przytulał. Momentalnie przestał płakać. Za to mój „twardziel” po tym obrazku rozpłakał się jak dziecko 🙂 a ja razem z nim.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook