Pod takim hasłem Sosnowiec połączył nas w ostatni weekend sierpnia. Kilkadziesiąt blogerek i kilku blogerów spotkało się, by wziąć udział w warsztatach oraz poznać się “w realu”.

To było moje pierwsze tak duże spotkanie w gronie blogujących osób. Zgłosiłam się trochę z ciekawości, ponieważ nie spodziewałam się, że mogę mieć szansę na spotkanie się dostać. Dzieciorka jeszcze nawet roku nie ma, jest jednym z wielu blogów w sieci i nie wiadomo co dalej będzie się z tym blogiem działo. Ale to inny temat jest. Dziś najważniejsza jest relacja z sosnowieckiego spotkania.
IMG_7164

Zostaliśmy wezwani do restauracji Magiel Kulinarny w centrum miasta. Dawno w Sosnowcu nie byłam (choć mam po sąsiedzku) i nie wiedziałam, że jest tam takie sympatyczne miejsce. O to, żebyśmy dobrze pamiętały(li) spotkanie zadbała Matrioszka Studio, Gniewosz Kołodziej przygotował dla nas video-relację.

Spotkanie było bardzo owocne dzięki naszym prelegentom. Przedstawiciele BabyDesign przygotowali dla nas prezentację wózków oraz wyczerpująco odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania, a było ich niemało. Miałyśmy okazję obejrzeć z każdej strony prezentowane wózki, sprawdzić materiały użyte do wykonania oraz zajrzeć w każdą śrubkę. Skrzydlata Żyrafa zmusiła nas do myślenia, uruchomiła lekko uśpioną kreatywność i zagwarantowała czas, który minął zdecydowanie zbyt szybko. Natomiast zachęcił do bliższego przyjrzenia się ofercie. Kolejne warsztaty to EvoKids, kiedy tylko dowiedziałam się, że poprowadzi je Dominika wiedziałam, że będzie to bardzo wartościowy czas. I nie myliłam się, czekam na więcej i o więcej się upomnę. Równolegle z naszą Skrzydlatą Żyrafą odbywały się warsztaty Plus dla skóry, w nich nie brałam udziału, ponieważ postawiłam na kreatywność. Jednak dziewczyny biorące w nich udział wróciły bardzo zadowolone.

Widzicie wyżej te torby kolorowe, te od Bambino? W środku kredki, farbki i inne akcesoria, które świetnie sprawdzają się na co dzień i do przedszkola. Rozalia maluje całymi popołudniami. Spotkanie nie było zwykłym spotkaniem. Miało swój cel. Wspieraliśmy dwie instytucje:
– Świetlicę przy Zespole Szkół Specjalnych numer 4 w Sosnowcu
– Fundację Przystanek Schronisko
Mam nadzieję, że i dzieciaki i zwierzaki ucieszyli się z prezentów jakie dostali od blogerów.

Sosnowiec połączył nas dzięki sponsorom oraz partnerom. Dziękujemy:
BABY DESIGN  / Wydawnictwo ZAKAMARKI / SŁONECZNA TŁOCZNIA / JUPI PARK /  Wydawnictwo DWIE SIOSTRY / BONDUELLE / ATRIA Centrum Stomatologii i Medycyny / JOKO / Wydawnictwo SKRZAT / CHICCO / St.Majewski / Moje BAMBINO / NIKKA / NUDNY ZENEK / POMPONOVE / URZĄD MIASTA SOSNOWIEC / WHITE PLACE / PRACOWNIA ART FLOR  / TEEKANEE / WYDAWNICTWO BIS

Pełna fotorelacja ze spotkania dostępna jest TU. Zapraszam do oglądania, bo jest co oglądać.

Na koniec wypada wspomnieć też o osobach, które spotkanie zorganizowały i które w nim udział wzięły. W końcu bez tych ludzi spotkanie by się raczej nie odbyło.

Organizatorzy:
Marcelina www.littlebitlife.com
Magda www.mjakmarcinek.pl
Paweł www.kokornus.blogspot.com

I my, uczestnicy:

1. Ania www.skrzydlaterogate.pl
2. Anita www.srokao.pl
3. Kasia www.MummysWorld.pl
9. Kasia www.hutosia.blogspot.com
13. Joanna  www.boombom.pl
14. Marta ww.mamawbiegu.pl
15. Marta www.dzieciorka.com.pl
19. Krzysztof www.naszadrogado.pl
22. Aleksandra www.babatu.pl
24. Angelika www.zelikowska.com
25. Bernadetta www.mamom-polecany.blogspot.pl
27. Marta www.tosinkowo.pl
28. Sandra www.sandi-beauty-lifestyle.blogspot.com
30. Agnieszka www.mylifestyle.com.pl

Written by Marta S.

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama dwóch cudownych córek - Rozalki i Florki, oraz dwóch psiaków - Riko i Dosi. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.