fbpx
Menu
freestyle-lifestyle / konkurs

Wiosna sprzyja spacerom + konkurs

Wiosna to taka pora roku, gdzie ilość czasu spędzona na zewnątrz zaczyna się wydłużać. I to jest w wiośnie najfajniejsze. Ja uwielbiam wiosenne spacery, łapanie promieni słońca, wieczory spędzane na zewnątrz. Wy z pewnością też, bo ileż można siedzieć w czterech ścianach. Na pewno macie też jakieś ulubione miejsce na spacery, zgadza się?

Wiosna w lesie

Zdecydowanie to najlepsze z miejsc na spacer. Las, ćwierkające ptaki, przyroda budząca się do życia, spokój, cisza i ten relaks. Brak stresu, że dziecko jest kilka metrów przed nami, brak szumu samochodów i zapachu spalin. W lesie można się wyłączyć i odpocząć, odstresować się. Mamy to szczęście, że leśnych ścieżek dookoła dość sporo. W zależności od tego ile mamy czasu i jaki plan na dzień wybieramy:
– ścieżkę przez lokalny las,
– ścieżki rowerowe wokół jeziora,
– chwilę zabawy w naszym prywatnym mini-lesie.
Wiosna to najlepsza pora roku na obcowanie z lasem, zdecydowanie. A wy gdzie najchętniej chodzicie na wiosenne spacery? Powiedźcie mi, bo to właśnie jest zadanie konkursowe.

Konkurs
KONKURS

Zadanie: Pokaż mi na zdjęciu lub opisz słowami miejsce spacerów, które lubicie najbardziej, które w jakiś sposób jest dla Was szczególne.

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest dzieciorka.com.pl, fundatorem nagrody jest Canpol Babies
 2. Konkurs odbywa się na  stronie Dzieciorka w serwisie Facebook oraz na blogu pod wpisem konkursowym, czyli tutaj.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna rodzina może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Zadanie konkursowe to:
  Pokaż mi na zdjęciu (collage – max 3 zdjęcia) lub opisz słowami miejsce spacerów, które lubicie najbardziej, które w jakiś sposób jest dla Was szczególne.
  Odpowiedzi zamieszczamy pod postem konkursowym w serwisie Facebook lub pod wpisem konkursowym na blogu.
  * Miło będzie gdy:
  – Polubicie stronę Dzieciorka oraz Canpol Babies
  – Udostępnicie post konkursowy i zaprosicie znajomych do zabawy
 6. Konkurs trwa w dniach 12 – 25 maja 2016, do godziny 23.59.
 7. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.
 8. Nagrody w konkursie ufundowane są przez firmę Canpol Babies – Zestaw „Pingwin” z torbą termoizolacyjną.
 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma 3 dni na przekazanie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki nagrody. W przeciwnym razie Jury wybierze kolejną osobę.
 10. Wysyłka nagród możliwa tylko na terenie RP.
 11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora imienia i nazwiska Uczestnika na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu Uczestnika.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsorów swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawę.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 14. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 15. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.

 

 

 

CZAS NA WYNIKI

Waszych zgłoszeń było sporo, naprawdę nie umiałam się zdecydować, bo każde z nich było wyjątkowe. Dla każdego z Was istnieje miejsce, które dużo znaczy i do którego lubicie wracać. Wspólnie z Małżonem zdecydowaliśmy, że nagroda trafi do:

Justyny Grzegorczyk

 

Gratulujemy! Proszę o wiadomość mailową z danymi – adres do wysyłki, numer telefonu dla kuriera oraz adres e-mail.

 

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook