Wiosna to taka pora roku, gdzie ilość czasu spędzona na zewnątrz zaczyna się wydłużać. I to jest w wiośnie najfajniejsze. Ja uwielbiam wiosenne spacery, łapanie promieni słońca, wieczory spędzane na zewnątrz. Wy z pewnością też, bo ileż można siedzieć w czterech ścianach. Na pewno macie też jakieś ulubione miejsce na spacery, zgadza się?

Wiosna w lesie

Zdecydowanie to najlepsze z miejsc na spacer. Las, ćwierkające ptaki, przyroda budząca się do życia, spokój, cisza i ten relaks. Brak stresu, że dziecko jest kilka metrów przed nami, brak szumu samochodów i zapachu spalin. W lesie można się wyłączyć i odpocząć, odstresować się. Mamy to szczęście, że leśnych ścieżek dookoła dość sporo. W zależności od tego ile mamy czasu i jaki plan na dzień wybieramy:
– ścieżkę przez lokalny las,
– ścieżki rowerowe wokół jeziora,
– chwilę zabawy w naszym prywatnym mini-lesie.
Wiosna to najlepsza pora roku na obcowanie z lasem, zdecydowanie. A wy gdzie najchętniej chodzicie na wiosenne spacery? Powiedźcie mi, bo to właśnie jest zadanie konkursowe.

Konkurs
KONKURS

Zadanie: Pokaż mi na zdjęciu lub opisz słowami miejsce spacerów, które lubicie najbardziej, które w jakiś sposób jest dla Was szczególne.

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest dzieciorka.com.pl, fundatorem nagrody jest Canpol Babies
 2. Konkurs odbywa się na  stronie Dzieciorka w serwisie Facebook oraz na blogu pod wpisem konkursowym, czyli tutaj.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna rodzina może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Zadanie konkursowe to:
  Pokaż mi na zdjęciu (collage – max 3 zdjęcia) lub opisz słowami miejsce spacerów, które lubicie najbardziej, które w jakiś sposób jest dla Was szczególne.
  Odpowiedzi zamieszczamy pod postem konkursowym w serwisie Facebook lub pod wpisem konkursowym na blogu.
  * Miło będzie gdy:
  – Polubicie stronę Dzieciorka oraz Canpol Babies
  – Udostępnicie post konkursowy i zaprosicie znajomych do zabawy
 6. Konkurs trwa w dniach 12 – 25 maja 2016, do godziny 23.59.
 7. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.
 8. Nagrody w konkursie ufundowane są przez firmę Canpol Babies – Zestaw “Pingwin” z torbą termoizolacyjną.
 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma 3 dni na przekazanie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki nagrody. W przeciwnym razie Jury wybierze kolejną osobę.
 10. Wysyłka nagród możliwa tylko na terenie RP.
 11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora imienia i nazwiska Uczestnika na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu Uczestnika.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsorów swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawę.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 14. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 15. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.

 

 

 

CZAS NA WYNIKI

Waszych zgłoszeń było sporo, naprawdę nie umiałam się zdecydować, bo każde z nich było wyjątkowe. Dla każdego z Was istnieje miejsce, które dużo znaczy i do którego lubicie wracać. Wspólnie z Małżonem zdecydowaliśmy, że nagroda trafi do:

Justyny Grzegorczyk

 

Gratulujemy! Proszę o wiadomość mailową z danymi – adres do wysyłki, numer telefonu dla kuriera oraz adres e-mail.

 

Written by Marta S.

 • Świetna jest ta torba :)

 • Nam już takie gadżety niepotrzebne, więc zostawię innym szansę na wygraną :) A nasze ulubione miejsca spacerowe to oczywiście górskie łąki, które mamy wszędzie dookoła :)

 • My uwielbiamy spacery :) Ja wole las, a córka ze względu na łatwośc poruszania się rowerem lub hulajnogą woli chodniki!

 • Monika Flok

  świetny temat

 • Nasze ulubione miejsce spacerów, a właściwie moje jest okolica mojego domu rodzinnego,
  gdzie przechadzamy się polną drogą – zawsze zahaczamy o cmentarz – jakkolwiek dziwnie to brzmi, ale idziemy na grób mojego taty, bo Łucja nigdy nie miała okazji go poznać, potem wracamy tą samą drogą przez pola i sady…
  zgłaszam się do konkursu – choć prawie się popłakałam, jak napisałam odp – a wyszło to tak samo z siebie.
  lubię na FB
  udostępnienie
  https://www.facebook.com/maria.smolarek.3/posts/1058825060850551?pnref=story

 • Paulina Fidala

  Właśnie wróciłyśmy ze spaceru. W końcu piękna pogoda! Mieszkam w moim mieście od roku, w tym czasie byłam w ciąży i urodziła nam się Oliwka. Jest z nami już 7 miesięcy, ale to i tak krótko by mieć ulubione miejsca. Poznajemy okolicę, z dnia na dzień wędrujemy co raz dalej oczywiście za miasto. Dziś odkryłyśmy piękną łąkę i alejkę drzew, pełno ptaków, aż głośno :) Oliwka o dziwo zasnęła dopiero gdy do domu miałyśmy raptem przejść uliczkę. A w trakcie spaceru obserwowała wszystko uważnie. Jak dotąd to najlepsze miejsce, w które udało nam się dotrzeć :) a tuż za blokiem mamy obwodnicę, dłuuugą, pełną drzew, które teraz kwitną… Zapach bzu… Aż miło iść. Wbrew pozorom jest strasznie pusta, prawie żadnych samochodów, cicho i spokojnie. Idealne miejsce na przechadzki. Mieszkamy w idealnym punkcie, do centrum blisko, a za miasto jeszcze bliżej :) i tak szukamy i szukamy… Aż w końcu zwiedzimy całe miasto wzdłuż i wszerz :) Super ten smoczuś czarny <3 Idealnie by pasował do Loliwkowych włosków, bo ma taką gęstą czuprynę :) pozdrawiamy…:) plakat udostępniony, znajomi zaproszeni na fb a tu link

  https://www.facebook.com/paulina.mielczarek.140