fbpx
Menu
Uncategorized

Katalog Avon

katalog avon

W ostatnich latach kosmetyki kupowałam w zasadzie tylko stacjonarnie. Wiesz, najpopularniejsze drogerie, te na R i H. Ale w moje ręce wpadł przypadkiem katalog Avon i jakby cofnęłam się w czasie. Namiętnie kupowałam te kosmetyki na przełomie gimnazjum i liceum. Miałam takie ulubione pomadki, delikatne, nawilżające w kremowym, beżowym opakowaniu. Uwielbiałam je. A teraz, po tylu latach znów trzymałam w rękach katalog. 

Katalog Avon

Mimo, iż minęło prawie 20 lat katalog Avon nadal drukowany jest na cieniutkim papierze. I stale ma mnóstwo perfumowanych stron. Pamiętasz to? Potrzyj i powąchaj, a potem ciułaj kasę na zapach, który się spodobał. Pamiętam też kolorowe tusze do rzęs i kredki do oczu. Miałam i zielony i fioletowy. Wtedy makijaż traktowałam jako zabawę i wiele rzeczy chciałam wypróbować. Później, sama nie wiem jak to się stało, ale katalogi zniknęły. No może nie dosłownie, ale zauważyłam mniejszą dostępność konsultantek. Za to teraz Avon coraz częściej pojawia się dookoła mnie. Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczona, bo oferta firmy mocno się powiększyła.

 

katalog Avon

 

Co znajduje się w ofercie po tylu latach? Ano przede wszystkim oferta powiększyła się o takie produkty jak ubrania, torebki czy zegarki. A także dodatki do domu. Kiedy ostatni raz miałam okazję składać zamówienie w ofercie było niewiele biżuterii, a to i tak wydawało się sporo. Obecnie katalog zawiera takie działy jak fashion, outlet, wellness czy mocno rozbudowany – ciało i włosy. Ciesze się, że mimo powiększenia oferty topowe produkty nadal są dostępne. Perfumy takie jak Incandessence czy Perceive i Celebe bezapelacyjnie kojarzą mi się z czasami nastoletnimi.

 

katalog avon

W katalogu marki znajdują się również produkty, które wspierają kampanię Avon Kontra Rak Piersi. 100% zysku z zakupu tych produktów marka przekazuje na cele charytatywne. Tym samym zachęca kobiety do regularnych badań w ramach profilaktyki. Co ważne, produkty z Różową Wstążką są dostępne dla każdej z nas i mają niską cenę.krem avon

Ja na nowo przyglądam się ofercie marki i wybrałam dla siebie kilka produktów. Są to między innymi perfumy, produkty do makijażu i dwa hitowe, moim zdaniem, produkty dla dzieci.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook