fbpx
Menu
freestyle-lifestyle / rodzina

Najlepsza playlista świąteczna

playlista na święta

Grudzień to jest taki miesiąc, w którym sięgamy po piosenki kojarzące się typowo z okresem zimowo-świątecznym. Ja postanowiłam sobie, że w czasie świąt w naszym domu takie hity będą rozbrzmiewały przez całe święta. Dlatego stworzyłam playlistę. Bardzo rozbudowaną playlistę. I bardzo niejednorodną. Uznałam, że tworząc taką składankę dla każdego z rodziny musi być coś miłego, w końcu to czas rodzinny, prawda?

Playlista na świąteczny czas

Nie da się przejść obojętnie obok takich hitów jak „Last christmas” grupy Wham!, czy „All I want for christmas is you” Mariah Carey, o „Jingle bells rock” już nie wspomnę. Do tego dochodzi klasyka muzyki, czyli Frank Sinatra czy Clif Richards. Ich piosenki już od pierwszej nuty kojarzą się z Bożym Narodzeniem i w żadnym innym okresie roku nie podobają nam się tak bardzo. Spędziłam długie godziny na stworzeniu idealnej składanki, teraz playlista jest gotowa.

TOP50, czyli 50 świątecznych kawałków dla całej rodziny

Dokładnie 55 kawałków, ale nie mówię, że to koniec. Każdego dnia coś nowego mi się przypomni i wtedy będę dodawać do listy. Myślę, że w Wigilię playlista będzie już totalnie wypasiona. Starałam się znaleźć piosenki dla wszystkich. Właśnie dlatego mamy tu zagraniczne hity z lat 70, 80 i 90-tych, mamy polskie kawałki takich wykonawców jak Lady Punk. Mamy disco polo, którego nikt nie słucha, ale każdy zna. Mamy też piosenki dla dzieci, Arkę Noego, Misia i Margolcie i inne. Niezależnie od wieku i upodobań muzycznych znajdziecie tu coś dla siebie.

==> Świąteczna playlista <==

Zachęcam was do stworzenia swojej świątecznej playlisty. Wiele kawałków, które umykają nam na co dzień, cudownie przypominają się podczas przeglądania youtube. A może macie jakieś swoje ulubione piosenki, bez których nie wyobrażacie sobie świątecznego czasu?

*

*

*

************************************************************************************************************
Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook