fbpx
Menu
zabawki

Zabawki nie tylko dla dziewczynek

zabawki

No i mamy grudzień, świątecznie robi się na każdym kroku. W sklepach wiszą już świąteczne dekoracje, radio gra klimatyczne piosenki. A my zaczynamy szaleć. Był już black friday, był cyber monday, i choć pewnie wielu z was kupiło już większość prezentów nadal są osoby, które te zakupy mają jeszcze przed sobą. Właśnie dlatego chciałabym wam dziś pokazać cztery bardzo fajne zabawki. Myślę, że każda dziewczynka będzie z nich zadowolona. A i wśród chłopców znajdą one swoich amatorów. Jeśli nie chce wam się czytać to na końcu wpisu jest link do filmu na Youtube, gdzie opowiadam o zabawkach i pokazuję ich funkcje.

Zabawki interaktywne nie tylko dla dziewczynek

Bo kto powiedział, że tylko dziewczynki mogą bawić się lalkami? Znam chłopców, którzy rewelacyjnie bawią się akcesoriami kuchennymi. I znam dziewczynki, których ulubione zabawki to autka. Dlatego zaznaczyłam we wstępie, że to co dziś pokażę jest nie tylko dla dziewczynek, ale dla każdego dziecka.

Jeżyk Julek

To zabawka dedykowana najmłodszym dzieciom. Na pudełku znajdziecie oznaczenie 12+, choć powiem szczerze, że ja bym Jeżyka dała już 10 miesięcznemu dziecku do zabawy. A młodszym maluchom sama włączałabym piosenki i wierszyki, w które wyposażony jest Julek. Bo jest to zabawka interaktywna. Uruchamiamy go przyciskiem umieszczonym w lewej stopie. W rączkach mamy wierszyki i piosenki, które mówią o tym jak ważne jest jedzenie owoców i warzyw. O tym, że zdrowa dieta i aktywne spędzanie czasu jest ważne. Na prawej nóżce znajdują się różne wesołe melodyjki. Jabłuszko, które Jeżyk trzyma szeleści, więc z pewnością zaciekawi najmłodsze dzieciaki.

prezent na święta

Lalka Natalia Śpiący Bobasek

To ulubiona ostatnio lalka Florki. Moja córka opiekuje się lalkami jak prawdziwymi dziećmi i ta laleczka jest dla niej idealna. Śpiący Bobasek po naciśnięciu na brzuszek wydaje dźwięki typowe dla malutkich dzieci. Kiedy zostanie nakarmiony dołączoną do zestawu butelką pokazuje nam, że jest zadowolony i najedzony, wtedy zasypia. Uśpić Bobaska można także za pomocą smoczka, który również znajduje się w zestawie. Ponad to lalka sama gra kołysankę! Lalkę można rozebrać i przebrać w inne ubranka, o ile oczywiście macie.

 

zabawki

Ekspres kapsułkowy do kawy

Niezbędny w każdej kuchni jest ekspres do kawy! Miętowo-szary kapsułkowy ekspres pasuje idealnie do każdej małej kuchni. Kawa z niego jest wyborna i zawsze odpowiednio ciepła. Do tego nigdy się nie kończy. Dzięki moim dziewczynom piję taką kawę z pianką średnio 5 razy dziennie i co najlepsze – mogę po niej normalnie zasnąć! Ekspres zasilany jest na baterie, wydaje dźwięk przy włączaniu i wyłączaniu, spienia mleko, przepłukuje dysze, robi dwa rodzaje kawy – małą i dużą. Jako dodatkowy bajer ma różne melodyjki.

zabawki

zabawki

 

Lalka Natalia Dzidziuś z mlecznymi ząbkami

To również interaktywna lalka, która reaguje kiedy naciśniemy na jej brzuszek. Wtedy śmieje się lub płacze. Ponadto możemy wyszorować jej ząbki, kiedy zaczniemy trzeć po nich dołączoną do lalki szczoteczką usłyszymy charakterystyczny dźwięk szorowania. Kiedy wsadzimy lali smoczek do buzi – zacznie go ssać. I będzie ssała nieprzerwanie do czasu, aż smoczka nie wyciągniemy. Lalka ma także kubeczek, z którego bardzo chętnie pije. Myślę, że dzięki takiej lalce możemy przemycić dziecku nawyk mycia ząbków i mieć okazję do rozmowy o tym, jak o zęby dbać.

zabawka

 

Zabawki są fenomenalne, ich producentem jest firma Artyk. Zajrzyjcie na stronę sklepu, znajdziecie tam mnóstwo inspiracji i ciekawych propozycji dla każdego dziecka.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

 

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook