fbpx
Menu
książki

Abonent czasowo niedostępny, czyli rozwód po polsku

Abonent czasowo niedostępny

Abonent czasowo niedostępny – usłyszała w słuchawce Dominika, kiedy próbowała połączyć się z mężem. Kilka sekund wcześniej, jak grom z jasnego nieba, ukochany zafundował jej news dnia mówiąc w słuchawkę – chcę rozwodu. Dziewczyna pomyślała, że zwariował. No bo jak to? Po tylu wspólnych latach? Przecież łączy ich wszystko! Życie zawodowe także!

Abonent czasowo niedostępny

O autorce

Katarzyna Kalicińska, spod której pióra wyszła ta książka jest producentką seriali i programów telewizyjnych. Doskonale zna realia i zasady panujące w świecie rodzimego show-biznesu. Z ogromnym humorem i zaskakującą lekkością opisała ten świat od wewnątrz. „Abonent czasowo niedostępny” to kontynuacja książki „A miało być tak pięknie”. Niestety nie mialam okazji czytać, więc koniecznie muszę to nadrobić. Pierwszą część napisała wraz z Małgorzatą Kalicińską, jednak podjęły wspólną decyzję i Katarzyna spróbowała swoich sił. Moim zdaniem była to bardzo dobra decyzja. Autorka udowodniła, że potrafi ciekawie prowadzić akcję powieści.

Fabuła książki

Bohaterowie to ludzie obracający się nie tylko w show-biznesie, ale także w innych dziedzinach. Aktorzy, producenci, dziennikarze, a nawet deweloperzy i restauratorzy. Śmietanka towarzyska, której losy się przeplatają.

Kiedy mąż Dominiki, Maciek, oznajmia jej, że zamierza się z nią rozwieść świat rozpada się na milion kawałków. Jednak dziewczyna wie, ze w tym momencie nie może pozwolić sobie na bycie słabą. Kończą właśnie nagrywać serial, jest zawalona robotą, a przede wszystkim nie chce aby cały świat zobaczył, że coś jest nie tak. Nie rozumie zachowania swojego męża, nie wie jak porozmawiać o tym z dziećmi, nie ma pojęcia jak miałby poukładać ich zawodowe relacje. Przecież prowadzą wspólnie firmę producencką!

Abonent czasowo niedostępny
Na szczęście Dominika ma wokół siebie ludzi. Ma rodzinę, która stoi za nią murem, ma przyjaciółki, wspierające zawsze i w każdej sytuacji. Bliskie jej osoby pomagają dziewczynie odnaleźć się w nowej sytuacji, jednak mąż nie ułatwia sprawy. Naiwna Dominika wierzy jednak w to, że mimo wiszącego na włosku małżeństwa uda się im porozumieć na polu zawodowym i nadal wspólnie prowadzić biznes. Ale czy to na pewno dobry pomysł? Co jeszcze wymyśli Maciek?

 

 

Zachęcam do zajrzenia do kategorii KSIĄŻKI, znajdziecie tam inne polecane przeze mnie pozycje.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook