fbpx
Menu
Lifestyle / rodzinny trip

FreakPark – miejsce dla rodziny

freakpark

To co? W 2023 wracamy z serią Rodzinny Trip! Mam plan, mam motywację i mam kilka rewelacyjnych miejsc, które muszę wam pokazać. Pandemia mocno przystopowała nasze wyjścia i wyjazdy. Powoli wracamy na dawne tory i uznałam, że na rozgrzewkę pokażemy ciekawe miejsca w naszej najbliższej okolicy. Na pierwszy ogień pójdzie miejsce niesamowicie zakręcone, totalnie pozytywne. Miejsce, które wciąga i sprawia, że wpadamy tu coraz częściej. To FreakPark! 

park trampolin będzin

FreakPark

Myślę, że wielu z was sama nazwa nie wyjaśnia jeszcze czym jest Freak. Ale od tego macie mnie! Dokładnie wam wszystko opowiem, a ta historia nie skończy się na jednym wpisie, bo po prostu się nie da. Dziś będzie ogólnie, opiszę to co najważniejsze. W kolejnych wpisach pokażę wam wszystkie możliwości jakie daje ten park trampolin. Bo określenie – park trampolin – to zdecydowanie za mało, by opisać to miejsce!

freakparkStrefa trampolin i małpi gaj

Dla kogo jest FreakPark

FreakPark to miejsce dla każdego. Najmłodsze dzieci, do 3 roku życia mogą korzystać ze specjalnej strefy zlokalizowanej bezpośrednio przy kawiarni. Małpi gaj to atrakcja dla bąbelków od 3 do 14 lat. A strefa trampolin dostępna jest od 5-go roku życia. Co bardzo ważne dzieciaki do 7 roku życia pozostają pod opieką opiekunów. Więc jeśli twoje dziecko ma od 3 do 7 lat to na teren parku wchodzisz jako opiekun. Chyba, że również chcesz skorzystać z atrakcji parku, wtedy musisz kupić bilet dla siebie. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie. Park jest duży, na dziecko poniżej siódmego roku życia rodzic musi mieć oko, a przy okazji może sam świetnie się bawić.

Garść niezbędnych informacji

FreakPark zlokalizowany jest w Będzinie przy ulicy Józefa Cieszkowskiego 18. Bardzo łatwo tu trafić, logotyp widać z daleka. Park jest otwarty przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku z atrakcji możecie korzystać od godziny 12.00 do 20.00. A w weekendy od 11.00 do 20.00. Ile kosztuje nas wejście? To możecie sprawdzić w cenniku. To co interesuje nas najbardziej to fakt, że obiekt honoruje karty Multisport, Medicover Sport i Fit Profit, a także Kartę Dużej Rodziny. Z pewnością warto wspomnieć o Akademii Freaka. To zajęcia akrobatyczne dla dzieci od 7 roku życia. Odbywają się w poniedziałki i wtorki pod okiem najlepszego z trenerów. Wierzcie mi, że dzieciaki będą zachwycone zajęciami z Homerem.

 

Idea Freak Parku

Freak to miejsce, które nie powstało z przypadku. Tu wszystko jest odpowiednio przemyślane. Z założenia jest to hybrydowy park rozrywki. Miejsce, które ma łączyć rodziny. Takie, w którym każdy znajdzie dla siebie odpowiednią atrakcję. I faktycznie, od samego wejścia widać to, że każda atrakcja została przemyślana w każdym calu. W małpim gaju zainstalowano najwyższe klatki, dlatego mogą tam szaleć dzieciaki aż do 14 roku życia. Zadbano o to, by młodzież miała co robić i mamy tu zjeżdżalnię KAMIKADZE – jej kąt nachylenia to jakiś odlot! Mamy tyrolkę, na dzieciaki czeka aż 50 metrów zjazdu. W małpim gaju znajdziecie też szklany most i dwie przeźroczyste zjeżdżalnie. A ścianka wspinaczkowa dostępna jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

freakpark

 

Wszystko co tu powstało stworzone jest na bazie integracji rodziny. Część kawiarniana znajduje się na antresoli, dzięki temu powstało miejsce, w którym rodzic może komfortowo pracować, spotkać się ze znajomymi czy po prostu wypić pyszną kawę. Jednocześnie ma doskonały widok na dziecko. To cudowne rozwiązanie, którego bez wątpienia brakuje w wielu miejscach.

 

freakpark praca

I tak sobie myślę, że ilość atrakcji, którą oferuje Freak zaspokoi każdego. A dlaczego pokazuję wam akurat to miejsce? Dlatego, że wiem jak ciężko znaleźć miejsce, w którym może spędzić czas cała rodzina i które dla każdego będzie atrakcyjne. Mając dzieci w wieku niespełna 3, 5 i 10 lat muszę się nagłowić, żeby każda była zadowolona, a my z mężem spokojni. Was gorąco zachęcam do odwiedzenia Freaka, wszystkie niezbędne informacje na temat parku znajdziecie na ich stronie internetowej. A ja zostawiam was jeszcze z widokiem na park z antresoli.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook