fbpx
Menu
freestyle-lifestyle / rodzina

Kartki, fotoramki, albumy handmade

Kartki Kartkorożec

Rękodzieło jest coraz bardziej popularne i cenione. Szukamy produktów, które są wykonane z dbałością o detale. Takich, które pasują do nas, do okazji i zapadają w pamięć. Podążanie za modą i posiadanie rzeczy, które produkowane są masowo nie jest już fajne. Coraz bardziej cenimy produkty z mniejszych manufaktur, produkty personalizowane, takie, z którymi się utożsamiamy, które mają dla nas większe znaczenie. Często sentymentalne.

I właśnie taki sentymentalny czas przed nami. Mam na myśli dwa ważne dni – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z pewnością wielu z was ma to szczęście i może jeszcze odwiedzić swoich dziadków, wręczyć im drobny prezent, złożyć życzenia czy po prostu wpaść na kawę. Ja od sześciu lat nie mam niestety tej przyjemności, ale za to moje córki mają. A że jeszcze są dość małe to pomagam im z takimi prezencikami dla dziadków.

Ponieważ starsze pokolenie ma większy sentyment do drobnych podarków niż my, postanowiłam pokazać wam pomysł na prezent robiony na zamówienie. Personalizowane kartki z życzeniami, fotoramki ze zdjęciami dzieciaków czy albumy na zdjęcia, w których dziadkowie znajdą swoje wnuki z pewnością zyskają aprobatę. Jestem też pewna, że z czasem staną się wspaniałą pamiątką.

Kartki, fotoramki, albumy handmade

Dwa ważne święta już niebawem, dlatego to ostatnia chwila na zamówienie wyjątkowych prezentów dla dziadków. I nie mam tu na myśli kalendarzy, które można wykonać w kilka minut. Myślę o ręcznie robionych fotoramkach, kartkach z życzeniami czy całych albumach na zdjęcia. Kartki można zamówić w wielu miejscach, jednak dziś pokaże wam dzieła osoby, która moim zdaniem robi z papieru cuda! 

Kartkorożec, bo to o niej mowa, tworzy małe dzieła sztuki. Jest w stanie zrobić kartkę o jakiej tylko zamarzymy. Album, który zachwyci każdą stroną oraz wspaniałe fotoramki. Biorąc pod uwagę fakt, że wiele kartek i ramek już u niej zamówiłam mogę wam pokazać efekty i podzielić się opinią bez ściemy. Dlatego też uważam, że jeśli chcecie zrobić niespodziankę swoim dziadkom, ale nie tylko im, możecie śmiało zamawiać indywidualnie wykonane produkty. Tutaj możecie zobaczyć piękną kartkę jaką zamawiałam na chrzest:

https://www.instagram.com/p/B0l3LpJIGvZ/

A tu piękne fotoalbumy, do których już zdążyłam wkleić zdjęcia moich dziewczyn. Zwróćcie uwagę na te detale i staranność wykonania. Wszystko jest idealnie docięte, przyklejone i czyste. Całość jest tak piękna, że nie sposób oderwać wzroku. Takie kartki i inne fotoprezenty, a nawet zakładki do książek wykonane przez Kartkorożca zachwycą każdego. Kartki na ślub czy chrzest będą wspaniałą pamiątką po latach. Fotoalbumy pozwolą nam kiedyś wrócić wspomnieniami do przeszłości. A ramki z naszymi zdjęciami idealnie będą pasować do wystroju domu.

kartki

kartki

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook