fbpx
Menu
Lifestyle / moda

Zakupy dla dzieci

ubrania dla dzieci

Dzieciaki tak szybko rosną. Z pewnością się ze mną zgodzisz. Myślę, że nie jeden raz zdarzyło się, że ubranie, które jeszcze wczoraj było idealne, dziś jest z małe. W związku z tym trzeba było zrobić kolejne zakupy dla dzieci. Znam to doskonale, ale mimo to niezmiennie mnie to zaskakuje. Choć doskonale wiem, że dzieci rosną skokowo. A ty wiedziałaś?

Już wyjaśniam, bo kiedyś też nie miałam pojęcia. Ale pewnego dnia oglądałam serial „Babies” i okazało się, że tak właśnie jest. Że w ciągu doby dziecko może urosnąć nawet 2 cm, a przez kolejne dwa, trzy, a nawet cztery tygodnie jego wzrost się nie zmienia. Takie badanie zostało przeprowadzone już w latach 80-tych XX wieku. To wiele wyjaśnia, zważywszy fakt, że czasem musimy kupić ubrania dla dzieci na już. Tylko to „na już” nie zawsze zbiega się w czasie z naszymi przypływami finansowymi. Sama wiesz jak jest. Ale i na to jest rozwiązanie. Korzystam z niego robiąc zakupy dla dzieciaków, bo bardzo ułatwia życie. To rozwiązanie to PayPo.

Na czym polega PayPo?

PayPo to nic innego jak odroczona płatność. Przydaje się zwłaszcza w sytuacji, gdy musimy kupić coś już, ale pieniądze będziemy mieć np. za 14 dni. Usługa PayPo pozwala spokojnie zrobić zakupy i odroczyć płatność o 30 dni. A w przypadku większych kwot rozłożyć ją na raty. To jest fantastyczna sprawa. Korzystam z tej opcji kiedy pilnie muszę kupić dzieciakom nowe ubrania. Najważniejsze, że nie ma tu dodatkowych kosztów. Jeśli zrobię zakupy za 250 zł, to dokładnie tyle samo zapłacę za 10, 20 czy 30 dni. Prawdę mówiąc możliwość skorzystania z takiej opcji jest dla mnie fenomenalna.

ubrania dla dzieci

Ulubione sklepy

Masz jakieś? Ja mam, jest kilka takich sklepów, gdzie ubrania dla moich córek mogę kupować w ciemno. Sama zobacz ile sklepów oferuje możliwość skorzystania z odroczonej płatności. Z taką opcją żadna nagła okazja nie jest straszna, a zakupy dla dzieci stają się przyjemne. Muszę przyznać, że są takie sytuacje, które doprowadzają mnie do białej gorączki. Są to na przykład komunikaty z przedszkola czy szkoły – „za trzy dni dzień nieba, prosimy o ubranie dzieci na niebiesko”. Albo „dzieci przygotowują przedstawienie, muszą być ubrane tak i tak”. Kiedy dociera do mnie taka informacja zawsze mam ciężko, ale mam też rozwiązanie, z którego chętnie korzystam.

Z zakupów z odroczoną płatnością korzystam już od ponad roku. Doskonale wiem, że to bardzo dobra opcja i ułatwienie dla rodziców. Nie tylko w kwestii zakupów dla dzieci, ale również i dla siebie.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook