fbpx
Menu
freestyle-lifestyle

Życzymy Wam Wesołych Świąt!

życzenia świąteczne

Z każdej strony słyszymy „Wesołych Świąt”. W tygodniu poprzedzającym święta każdy każdemu życzy tego, by święta były wesołe. Czy to w aptece, drogerii czy u lekarza, nawet w zwykłym sklepie spożywczym odchodząc od kasy częściej mówimy „Wesołych Świąt” niż „do widzenia”. I muszę przyznać, że to naprawdę miłe. Sama lubię czasami zamienić dwa słowa robiąc zakupy i taka życzliwość sprawia naprawdę dużą przyjemność. 

Natomiast dziś mam życzenia dla Was, dla moich czytelników, dla osób, które wpadają tu sporadycznie i dla tych, którzy są po raz pierwszy i zupełnie przez przypadek. Bo nie ma nic lepszego niż cudownie spędzone święta. I dziś będę Wam życzyć takich Świąt, jakie sama bym chciała dla siebie i swojej rodziny.

Rodzinne Święta

W tym roku jestem szczególnie wyczulona, to chyba hormony ciążowe tak na mnie działają. Mam wrażenie, że w tym roku Święta powinny być zupełnie inne niż zwykle. Powinny być przeżywane inaczej, wolniej, spokojniej, z ludźmi, z którymi czujemy się najlepiej i najbardziej swobodnie. W tym czasie wyłączmy telewizor, odłóżmy na bok telefony, sprawmy, by Święta stały się czasem tylko dla rodziny i przyjaciół. By stały się czasem, w którym zadbamy o relacje, o bliskość, o zrozumienie.

Życząc Wam Wesołych Świąt

Mówiąc, pisząc dziś do Was – Wesołych Świąt – myślę o tym, aby Wasze Święta był:

  • rodzinne – czyli spędzone w gronie najbliższych i najżyczliwszych Wam osób, by nic nie przeszkodziło we wspólnym spędzeniu czasu, by w rodzinie nie było podziałów, ale byście wszyscy byli równi,
  • spokojne – czyli pozbawione nerwów i stresów, to nie ważne, że zupa trochę nie wyszła, że ryba się przypaliła, to wszystko nie jest warte stresu, spędźcie ten czas tak spokojnie jak tylko się da, wyłączcie telewizor, odłóżcie telefony i po prostu bądźcie razem,
  • radosne – z uśmiechem na ustach, ze zrozumieniem innych, bez złośliwości, uszczypliwości i dogadywania,
  • zdrowe – zdrowe po prostu, niech gorączki, katarki i kaszelki trzymają się z daleka od naszych dzieciaków i od nas,
  • pełne miłości – niech ten czas stanie się czasem, w którym nadrobimy wszystko to co na co dzień schodzi na dalszy plan, wieczór z mężem kiedy dzieci już śpią przypomni Wam o czasach narzeczeńskich i przywoła miłe wspomnienia.

 

Życzenia świąteczne dziś do Was wysyłam,

z całego serca, jak wielka ma siła.

By czas ten szczególny był dla Was radością,

problemy i troski odeszły ze złością.

Niech z Wami zostaną tylko te uczucia, tylko te marzenia,

którymi chcecie uczcić święta Bożego Narodzenia.

wesołych świąt

 

*

*

*

************************************************************************************************************
Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook