fbpx
Menu
freestyle-lifestyle

Prezent od Mikołaja czy od Marzymisia? Kto daje lepsze prezenty?

prezent na mikołajki

Prezent na Mikołajki to już przeszłość. W tym roku najlepsze prezenty przynosi Marzymiś! Moja rodzina poznała Marzymisia jakiś czas temu, teraz pora abyście Wy go poznali. Prezent na Mikołajki czy inne okazje, te okołoświąteczne zwłaszcza, zazwyczaj spędza nam sen z powiek. No przynajmniej mnie. Szczerze przyznam, że często ciężko jest znaleźć mi prezent, z którego obdarowana osoba będzie zadowolona. A fakt, że taką osobę dobrze się zna, nie zawsze ułatwia sprawę. Bo wiecie, to, że mama czy ciocia lubią apaszki nie oznacza, że muszą mieć ich całą szafę. A to, że nasz mąż jest fanem konsoli nie znaczy, że musi mieć milion gier. Dlatego fajnie wyjść poza standardowe zakupy prezentowe i wymyślić nieco inny prezent na Mikołajki.

PrezentMarzeń

PrezentMarzeń jest mi już dobrze znany. Po pierwsze dlatego, że w najbliższym mi centrum handlowym znajduje się jeden z 23 punktów sprzedaży. Po drugie dlatego, że w maju mogliśmy z takiego prezentu skorzystać. Odwiedziliśmy wtedy Bałtów, to była świetna wycieczka. A teraz doszliśmy do wniosku, że wraz z mężem zrezygnujemy z tradycyjnych prezentów świątecznych i zrobimy sobie jeden wspólny. Wybraliśmy Pakiet Dla Dwojga! Jeszcze nie wiem, na którą z 57 dostępnych w nim atrakcji się zdecydujemy. I czy wykorzystamy ją w okolicy Mikołajek, czy może poczekamy do wiosny. W każdym razie nasz voucher jest ważny przez rok, więc z pewnością znajdziemy dogodną dla siebie datę. Trudniej będzie zdecydować się na atrakcję, bo tu nasze zainteresowania się różnią. Szymon kłania się ku strzelaniu, ja ku masażom, degustacje alkoholi chwilowo nam odpadają – ktoś musiałby być kierowcą, ale są też atrakcje z działu extreme i te kuszą nas oboje.

prezent na mikołajki

Czy jest PrezentMarzeń

Jeśli ktoś z was jeszcze nie zna PrezentuMarzeń to teraz ma okazję. Wbrew pozorom nie jest to żadna nowość na rynku, firma istnieje już 10 lat i prężnie się rozwija. W całej Polsce zlokalizowanych jest już 29 punktów stacjonarnych, w których możecie sprawdzić co oferuje wam PrezentMarzeń. Marka oferuje coś więcej niż prezent, który zalegnie na dnie szafy tuż po świętach. Ideą firmy jest inwestycja w marzenia, wspomnienia i emocje. Dzięki PrezentMarzeń macie do wyboru tysiące atrakcji, które obdarowana osoba zapamięta na długi czas. Jeśli macie w rodzinie młodą mamę, która jest zmęczona swoimi obowiązkami – możecie jej sprezentować relaksacyjny masaż. Jeśli nie macie z mężem czasu dla siebie i ciężko wyrwać się bez dzieci, PrezentMarzeń da wam okazję do spędzenia czasu we dwoje w hotelu SPA. A jeżeli znasz kogoś, kto marzy o skoku spadochronowym czy innym ekstremalnym przeżyciu, ale sam zwyczajnie się boi wykupić taką atrakcję – można mu to ułatwić. Dużo łatwiej się zdecydować mając w ręku Voucher. Taki prezent na Mikołajki to nie byle co. Ale co najważniejsze pasuje też na wszystkie inne okazje. Na wieczór panieński, kawalerski, prezent ślubny, na okrągłe urodziny lub tak po prostu, bez większej okazji.

prezent na mikołajki

Moje największe marzenie?

Kiedy dostaliśmy w swoje ręce Pakiet Dla Dwojga przewertowałam katalog już jakieś sto razy. Jak wspomniałam wcześniej decyzja jeszcze nie jest podjęta. Mam jednak takie swoje małe marzenie, które chciałabym zrealizować i wiem, że jest ono dostępne w PrezentMarzeń.To rodzinny ot balonem. Chciałabym zabrać dziewczynki i pokazać im coś niezapomnianego. Zanim to jednak nastąpi zrobimy sobie z Szymonem coś tylko dla nas dwojga. Już dawno nie mieliśmy takiego czasu dla siebie. A przecież wszyscy doskonale wiedzą jak ważne jest, by rodzice nie zapominali o sobie.

prezent marzeń

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

 

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook