fbpx
Menu
freestyle-lifestyle / gadżety / mama też kobieta

Prezenty dla mamy, żony i siostry

Prezenty to temat bardzo na czasie. Za moment Mikołajki, lada chwila Święta. Dzieci przeważnie dostają sporo. Zabawki, słodycze, ubrania. Inspiracji cała masa. Prezenty dla dorosłych schodzą na dalszy plan. Dlatego dziś zajmiemy się prezentami dla nas samych.

Prezenty dla każdej kobiety

Przygotowując dla was ten wpis nie szukałam najmodniejszych dodatków czy gadżetów. Po prostu zastanawiałam się czy jest coś co chciałabym mieć. Czy jest coś co jest mi potrzebne, przydatne na dzień dzisiejszy. Takim sposobem powstała lista zawierająca całkiem fajne pomysły na prezenty. Może i wy znajdziecie coś dla siebie lub zainspirujecie podczas szukania prezentu dla mamy czy siostry.

1. Torebka

Torebka to rzecz, którą każda kobieta posiada w liczbie sztuk co najmniej kilku. Jednak posiadania ilość jest zazwyczaj zbyt mała i każda kolejna torba jest niezbędna. Przynajmniej ja tak mam. Ale po czasie jaki spędziłam w domu z Ru stan moich toreb wymaga odświeżenia. Całkiem przypadkiem wpadła mi w oko torba filcowa. Nigdy mi się ten typ materiału nie podobał, ale w końcu trafiło się coś co kusi.
torba

2. Notes/kalendarz

Znacie jakieś matki pracujące, które nie używają notesów? Ja używam kalendarza z notesem każdego dnia. Czuję się pewniej, bo wiem, że papier wszystko przyjmie, a ja na pewno nie zapomnę. Wybór idealnego notesu, kalendarza czy też plannera nie jest, tak jak się wydaje, prostą sprawą. Ważna jest ilość miejsca na notatki, na ważne plany, na odhaczenie urodzin, imienin i innych rodzinnych uroczystości. U mnie w przyszłym roku będzie ich pod dostatkiem, więc zanotować trzeba.
albumy-i-notesy-12182795_2033009102

3. Zegarek

Zegarek to rzecz, która stała się czymś więcej niż narzędziem do mierzenia czasu. Zegarek stał się biżuterią, dlatego coraz częściej mamy ich więcej niż jeden. Mnie spodobało się kilka zegarków na stronie Pakamery, no doobra, spodobało mi się dużo zegarków, ale dla was wybrałam TYLKO cztery. Po więcej zapraszam do sklepu.
Untitled design

4. Rękawiczki

Must have każdej zimy. Najlepsze są takie, w których będzie ciepło, ale też dobrze prowadzi się samochód, bez problemu można iść na spacer z dzieckiem czy zapłacić za zakupy. Dlatego i tu nie musimy ograniczać się do jednej pary.
prezenty

5. Prezenty związane z zainteresowaniami

I tu dopiero mamy pole do popisu. Książka, płyta, film, może jakiś obraz lub dodatek do domu. Znamy obdarowywaną osobę jak mało kto i doskonale wiemy co leży w obszarze jej zainteresowań. Najnowsza powieść ulubionego autora lub gatunku. Płyta CD, która rozeszła się jak świeże bułeczki, bądź taka, która wydana została x-lat temu i jest trudna do zdobycia.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook