fbpx
Menu
książki

This Summer – książka na lato

Książka na lato powinna być lekka i przyjemna. I takie właśnie odczucie miałam patrząc na okładkę „This summer” Anny Chaber. Nie myliłam się nic a nic, lekko, przyjemnie i szybko. Dwie godzinki na hamaku i książka przeczytana. Dlaczego tak szybko?

This summer

„This summer” to opowieść typowo letnia. Nie tylko ze względu na fakt, iż akcja dzieje się latem, kiedy to Weronika odbywa praktyki w dziale księgowości. Załatwione po znajomości, a jakże, przez jej ojca. Który, swoją drogą, uwielbia mieć nad wszystkim kontrolę. Mimo iż Werka obroniła licencjat traktowana jest jak małe dziecko, które musi zawsze pytać o zgodę. To i tak nic, bo ojciec despota chce mieć kontrolę nad wszystkim, łącznie z tym co wkłada na siebie jego córka. Wyobrażacie to sobie? 23 letnia dziewczyna nie może sama zdecydować nawet w kwestii własnego ubioru!

Weronika podejrzewa, że praktyki załatwione przez znajomości ojca będą najnudniejszym okresem w jej życiu. Zwłaszcza, że komputer jaki dostała do pracy pamiętał chyba lata 90-te i nie miał nawet internetu. Nie spodziewała się jednak, że miejsce pracy stanie się dla niej jednocześnie miejscem szczęśliwym i znienawidzonym. Że kolega z biurka obok stanie się dla niej tak ważny, a szef księgowości straci przez nią pracę. Ale o tym musicie poczytać sami.

this summer

Tego lata

Jeśli tego lata zamierzasz czytać dużo, to zabiorę cię do pewnej księgarni. TaniaKsiazka.pl, bo o niej mowa, ma w swojej ofercie tysiące idealnych na lato lektur. W dziale z nowościami możesz znaleźć nie tylko „This summer”, ale też inne książki z serii pór roku. Okładki przyciągają wzrok, a zdecydowanie się na jeden tytuł bez wątpienia jest trudne, dlatego uważam, że najlepiej zrobić sobie zapasy na całe wakacje. Wtedy masz pewność, że niezależnie od miejsca, w którym będziesz zawsze znajdziesz w torbie idealną lekturę.

this summer

this summerthis summer

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook