fbpx
Menu
bajki / książki

Wróżkowy ogród

wróżkowy ogród

Dawno nie sięgałam po książki dla młodszych dzieci, a takie też można dostać w księgarni TaniaKsiazka.pl. Postanowiłam, że czas to zmienić, bo dzieciaki nie mają nic nowego w biblioteczce. Mamy wiosnę, więc moją uwagę przyciągnęła okładka pełna kwiatów, do tego pojawiają się wróżki – dziewczynkom to się podoba.

Wróżkowy ogród

„Wróżkowy ogród” to urocza i pełna magii książka dla dzieci, która przenosi nas w fascynujący świat wróżek i przygód. Autorką jest Georgia Buckthorn i jestem pewna, że jej historia zdobędzie serca małych czytelników.

O czym jest książka

Książka opowiada historię o małej dziewczynce imieniem Mimi, która bardzo chce mieć ogród pełen wróżek. Towarzyszymy jej podczas ogromnych starań o to, by wymarzone wróżki zamieszkały w idealnym ogrodzie. Mimi robi co może, tworzy ogród, który jest uporządkowany, czysty, każdy kwiat i każda roślinka ma swoje miejsce. Ale wróżki się nie pojawiają… Jak więc zaprosić je w to piękne miejsce?

wróżowy ogród

Pięknie ilustrowana

Uroku opowieści dodają wspaniałe obrazki. Ilustracje są pełne detali, kolorowe i wyraziste, doskonale oddające magię wróżek i ich magiczny świat. Równocześnie, tekst jest napisany w przystępny sposób, co pozwala na łatwe czytanie dla młodszych dzieci oraz zachęca do rozwijania umiejętności czytania u starszych.

„Wróżkowy ogród” to idealna lektura dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które marzą o wniknięciu do świata czarów i wróżek. Książka inspiruje do wyobraźni, rozwija kreatywność i pobudza dziecięcą ciekawość. To także świetny wybór dla rodziców, którzy chcą spędzić czas z dziećmi przy wspólnej lekturze i wprowadzić je w magiczny świat literatury.

wróżkowy ogród

Wróżkowy ogród to książka dla każdego

Taka historia z pewnością zachwyci dzieci, ale zachwyca też dorosłych. Pokazuje, że nie zawsze to co myślimy jest dobre dla innych, mimo naszych najszczerszych intencji. Zaspojleruje, że w ogrodzie Mimi wróżki się pojawiły, ale o tym jaką drogę przebyła dziewczynka musicie przeczytać sami.

Książkę „Wróżkowy ogród” znajdziecie w księgarni TaniaKsiazka.pl w kategorii książek dla dzieci 3-5 lat.

 

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook