fbpx
Menu
freestyle-lifestyle

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Kochani,

jutro Wigilia, każdy z nas spędzi ją w rodzinnym gronie. Święta staną się czasem wspólnych posiłków, rozmów i odpoczynku. Również my udajemy się na taki odpoczynek. Wrócimy do Was po Świętach, dlatego chcieliśmy złożyć Wam życzenia:

Niech te Święta będą czasem spędzonym spokojnie, bez pośpiechu. Zatrzymajcie się na chwilę i delektujcie wspólnymi chwilami. Życzymy Wam samych radości, dużo zdrowia i energii, naładowania akumulatorów na kolejne miesiące. Życzymy tego, aby nikt z Was nie został w te Święta sam. Byście pamiętali o najbliższych, nawet tych, którzy są daleko. Życzymy zadowolenia z prywatnego życia i sukcesów zawodowych. Miłości, bardzo dużo miłości. Radości z dzieciaków i cierpliwości do nich.

Wesołych Świąt!

Marta z Ru i Małżonem

 

Wesołych Świąt(1)

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook