fbpx
Menu
książki

Więcej niż współlokator. Czy taki związek może się udać?

więcej niż współlokator

„Więcej niż współlokator” to kolejna powieść amerykańskiej autorki Kendall Ryan. Powieść utrzymana jest w stylu, w którym Ryan czuje się świetnie. To dzięki takim opowiadaniom wybiła się na szczyt. Jej książki zajmują wysokie miejsca na listach bestsellerów New York Times i USA Today. Czy warto przeczytać pierwszy tom z serii „Współlokatorzy”?

więcej niż współlokator

O autorce

Kendall Ryan urodziła się w 1981 roku w Południowej Karolinie. Ukończyła Uniwersytet w Michigan  tytułem licencjata w biznesie, z naciskiem na marketing. Pisze i publikuje od 2011 roku i osiągnęła w tej dziedzinie ogromny sukces. Jej książki czytane są na całym świecie, od 2012 roku pojawia się na listach bestsellerów. Kendall pasjonuje się pracą humanitarną, zajmuje się głównie dziećmi znajdującymi się w złej sytuacji oraz sierotami. Mieszka w Teksasie z mężem i synami.

Więcej niż współlokator

Peige i Allie znają się całe życie, są najlepszymi przyjaciółkami. Razem na dobre i złe. Allie usilnie namawia Peige do założenia konta w serwisie randkowym, jednak ta jest bardzo oporna. Od roku nie miała faceta, ale chyba nie chce próbować szukać miłości przez internet. W wyniku różnych, najczęściej złych, decyzji Cannon, brat Allie traci mieszkanie. Do czasu aż wybierze specjalizację lekarską zostały tylko dwa miesiące, a on nie ma się gdzie podziać. Alle wpada na pomysł, by zamieszkał z Peige. W końcu znają się od dziecka, a jej mieszkanie znajduje się rzut beretem od szpitala. Peige jest kompletnie zaskoczona tym pomysłem, ponieważ pamięta Cannona jako mało interesującego podlotka. Wyobraź sobie jej minę, gdy chłopak stanie przed jej drzwiami.

więcej niż współlokator

Lekko, przyjemnie i ciekawie

Książka utrzymana jest w klimacie współczesnego romansu z dużą dawką seksu. Autorka prowadzi bohaterów w taki sposób, że odnosimy wrażenie jakbyśmy ich znali. Jakbyśmy spędzali z nimi piątkowe popołudnie przy lampce wina. Stworzyła postacie niesamowicie przyjazne, inteligentne, z pozycją zawodową. Ona jest kierownikiem działu kadr, on lekarzem tuż przed wyborem specjalizacji. Oboje z planami, marzeniami, samodzielni i niezależni. Znają się od zawsze, choć wspólne mieszkanie sprawia, że dostrzegają jak mało o sobie wiedzą. Pomysł spędzenia razem nocy jest nieco szalony, jednak żadne z nich nie spodziewa się jego skutków. Co więcej, nie spodziewa się ich także czytelnik. Czuję się dopieszczona historią tej pary, czytałam ją z ogromną przyjemnością i ciekawością. Liczę na to, że kolejne tomy serii pojawią się dość szybko.

współlokator

Książkę miałam okazję przeczytać dzięki wydawnictwu Edito. Link do księgarni.

 

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook