fbpx
Menu
akcesoria / gadżety / rodzinny trip

Dostawka do wózka

spacer z dzieckiem
Czy dostawka do wózka to dobry pomysł? Jak sprawdza się podczas prowadzenia wózka? Czy jest wygodna dla dziecka oraz rodzica? Gadżet ułatwiający życie rodzicom, których dzieci dzieli niewielka różnica wieku. Akcesorium, które może przydać się przez długi czas i w różnych sytuacjach. Jak wygląda codzienne korzystanie z dostawki, a jak w czasie dalszych wyjazdów?

Dostawka do wózka

Zastanawiam się dlaczego nie pomyślałam o dostawce wyjeżdżając na weekend do Krynicy. Tam zdecydowanie by nam się przydała. Było sporo miejsc, które chcieliśmy zobaczyć, było dużo chodzenia, a noszenie 2,5-latki bywa męczące. I choć sama w wózku przestała jeździć już rok temu, to jednak jej nóżki nie zawsze mają tyle siły ile by chciały. Taka dostawka może bardzo pomóc, natomiast wcale nie przeszkadza kiedy dziecko z niej nie korzysta. Pokaże ci dziś naszą dostawkę Cozy 4S Rider i opowiem o tym jak się sprawdza na co dzień.

dostawka do wózka

Dostawka do wózka Cozy 4S Rider

Dlaczego akurat ta dostawka? Przede wszystkim jest bardzo uniwersalna. Może być używana przez dzieciaki AŻ do wagi 25 kilogramów! Oznacza to, że może z niej skorzystać nawet sześcioletnie dziecko. Zwłaszcza w tej wersji, gdzie używamy samej platformy. Młodsze dzieciaki, jak Florka chętniej korzystają z fotelika, który można dopiąć do platformy. Poza tym dostawkę można dopiąć do każdego wózka. Bardziej uniwersalnego produktu, który tak ułatwia życie chyba jeszcze nie miałam. 

Technicznie

Dostawka pasuje praktycznie do każdego wózka, do spacerówek, tych typu parasolka także oraz do wózków głębokich i wielofunkcyjnych. Posiada 4 kauczukowe koła, z których dwa tylne – UWAGA HIT – świecą się podczas jazdy! Świetna sprawa zwłaszcza podczas wieczornych jesiennych wyjść. Wygodny fotelik z 3-punktowymi pasami, by nasze dziecko było bezpieczne. Kierownica wzorowana na rowerowej. Zarówno wysokość kierownicy jak i fotelika jest regulowana, wszystko po to, by dziecku było wygodnie. Teleskopowe ramiona pozwalają na dopasowanie i idealne ustawienie podstawki niezależnie od posiadanego przez nas wózka. Powierzchnia platformy jest antypoślizgowa. Dodatkowym atutem jest możliwość podwieszenia dostawki wtedy, kiedy jej nie używamy.

dostawka do wózka

Design

Dostawka do wózka ma świetny design. Rewelacyjnie komponuje się z naszym wózkiem. Prezentuje się bardzo dobrze i taka też jest jej jakość. Dostawka wykonana jest z ogromną dbałością o detale. Miękkie i wygodne rączki w kierownicy, wygodna i kolorowa poduszeczka, świecące tylne kółka. To wszystko sprawia, że produkt jest miły dla oka. Metka z logo marki czy nazwa na platformie są idealnie wpasowane i nie rzucają się mocno w oczy. Zachowują jednak styl i pokazują, że dla marki ważny jest design i spójność produktu. 

akcesoria do wózka

dostawka do wózka

dostawka do wózka

dostawka.com.pl

W użyciu

Z całą przyjemnością przedstawiam wam gadżet jakim jest dostawka do wózka. Nie sądziłam, że może mi tak ułatwić życie. Każdy kto ma w domu dwu-, trzylatka wie jak trudno czasem nad nim zapanować. Zwłaszcza w pobliżu ruchomej ulicy czy na zakupach. Dostawka Cozy S4 Rider ułatwiła nam takie chwile. Gdzie Florka może tam biega ile tylko jej się podoba. Na podstawkę wskakuje kiedy się zmęczy lub wtedy, gdy bezpieczniej mieć ją zapiętą. Ona sama twierdzi, że dostawka w wersji z fotelikiem jest najlepsza i taką opcję wybiera najczęściej. Dostawkę bardzo łatwo montuje się i demontuje. Do ramy wózka mocujemy specjalne zaczepy, do których dopinamy teleskopowe ramiona platformy. To szczególnie ważne, gdy dużo jeździmy i często chowamy wózek do bagażnika oraz wtedy, gdy starszak chodzi do przedszkola i przedpołudniowy spacer zaliczamy tylko z najmłodszym członkiem rodziny.

spacer z dzieckiem

dostawka.com.pl

dostawka

dostawka do wózka

Przez ostatnie półtora miesiąca dostawka towarzyszy nam na każdym spacerze, na który idziemy wszyscy. Florcia nie pozwala zostawić jej w domu nawet wtedy, gdy wychodzimy na pobliski plac zabaw. Po prostu lubi swoją dostawkę i najchętniej każdy spacer odbywałaby właśnie na niej. Jak wcześniej wspomniałam wybiera zdecydowanie dostawkę w full wersji i chętnie korzysta z możliwości siedzenia. Mimo swoich niespełna trzech lat nadal jest jeszcze moim dzidziusiem i chyba zazdrości siostrze możliwości jazdy w wózku.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook