fbpx
Menu
nauka / zabawki

Dzika przygoda z Wild Republic

Z czym wam się kojarzą słowa „wild republic” i „ptaki”? Niekoniecznie z dziećmi i z zabawkami. A to duży błąd. Bo właśnie Wild Republic ma świetną ornitologiczno-zabawkową propozycję dla dzieciaków.

Maskotki to zło

Tak się jakoś ostatnimi czasy utarło. Bo zbieracze kurzu, bo niby nieatrakcyjne, bo tylko leżą i dzieci się nimi nie bawią. Przeglądając różne zdjęcia w portalach społecznościowych faktycznie ciężko trafić na maskotki. Maskotki jakie my znamy odchodzą do lamusa i mało kto chce takie mieć w domu. Coraz częściej dzieciaki bawią się głośnymi, grającymi i świecącymi plastikami, szumnie nazywanymi mianem zabawek edukacyjnych. Miałyśmy kilka, Ru nauczyła się wciskać guziki, szaleństwo. Ale jest coś, co naprawdę można nazwać zabawką edukacyjną. Taką Edukacyjną przez wielkie E. Mam tu na myśli…

Skrzydlate Wild Republic

Na pewno nie jeden raz czytaliście dzieciom wierszyk albo opowiadanie, gdzie bohaterami były ptaki. „Ptasie plotki” Brzechwy zna chyba każdy. Albo kiedy idziecie z dzieckiem na spacer i nagle słychać śpiew jakiegoś ptaka, a Wasze dziecię pyta:
– Cio to?
– Ptaszek – odpowiadacie.
– Jaki ptasiek? – pyta dziecko.
– …..
Nie wiem jak Wy, ale ja w tym momencie leżę i kwiczę, bo chciałabym powiedzieć jaki, ale najzwyczajniej w świecie nie wiem. Poza wróblem, gołębiem, sową, łabędziem, kaczką i dzięciołem, ach, jeszcze bocianem, nie znam zbyt wielu gatunków. No dobra, może z nazwy, ale jak zobaczę to niekoniecznie rozpoznam.

A co jeśli Twoje dziecko jest najbardziej ciekawskim dzieckiem na świecie i masz wrażenie, że lista jego pytań nigdy się nie skończy? Co jeśli ewidentnie trafił Ci się mały przyrodnik, którego fascynuje świat fauny i flory? Co jeśli najbardziej lubi spędzać czas na łonie natury? Jako matka nie możesz tego zaniedbać, nie możesz, nie powinnaś na siłę dawać dziecku tableta czy autka. Powinnaś jak taki coach, stanąć obok dziecka i pokazać mu jak najwięcej. I właśnie taką możliwość daje nam Wild Republic.

Czym jest Wild Republic?

Wild Republik to producent zabawek inspirowanych naturą. Ponadto może pochwalić się tym, że jego zabawki są bezpieczne dla dzieci, wykonane z certyfikowanych materiałów i z największą starannością. Współpracuje z National Geographic oraz WWF (i nie tylko), dlatego w ich kampaniach reklamowych można znaleźć zabawki Wild Republic. Co najlepsze i najfajniejsze w zabawkach – wydają one realistyczne odgłosy ptaków potwierdzone certyfikatami Cornell Lab of Ornithology i CEntre Bioacoustique, Alpin oraz RSPB. Nie jest to byle co.

 Wild Republic to maskotki, w które bez wątpienia warto zainwestować pieniądze. A nuż odkryjemy w naszym dziecku niezwykłą i wielką pasję, która z czasem przerodzi się w coś co sprawi nie tylko przyjemność.

.

zdjęcia pochodzą ze strony http://www.karoka.pl/wild-republic

.

.

.
************************************************************************************************************
Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad
i udostępnisz go dalej.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook