fbpx
Menu
freestyle-lifestyle / współpraca

Urodziny w Będzinie – tylko Freak Park

urodziny Będzin
Mam trójkę dzieci, trzy wspaniale córki. Każda z nich jest inna, ale wiele je łączy. Np. marzenie o urodzinach w jakiejś mega fajnej bawialni. Uznałam, że każda z nich chociaż raz będzie miała niezapomnianą imprezę urodzinową. Ale, żeby tak było musi być mega miejsce! I najlepiej, aby było w naszym mieście, czyli gdzie zorganizować urodziny w Będzinie.

Urodziny w Będzinie

Gdzie w Będzinie można zorganizować dzieciakowi rewelacyjne urodziny? Takie, których długo nie zapomni ani ono, ani goście? Oczywiście we Freak Parku. Pisałam wam jakiś czas temu, że Freak jest pełen atrakcji dla całej rodziny. Ale urodziny to zupełnie inny wymiar zabawy urodzinowej.
To właśnie tutaj pod okiem najlepszych instruktorów nasza impreza będzie fantastyczna. Skorzystamy, a w zasadzie dzieciaki, ze wszystkich atrakcji, od tyrolki, aż po kamikadze. Pod tym linkiem przeczytacie o wszystkich atrakcjach Freak Parku.
urodziny Będzin

Coś dla rodziców

Podczas, gdy dzieciaki będą oddawać się szaleństwu rodzice spędzą czas we własnym gronie. Kawiarniana część obiektu zapewni dorosłym mile spędzanie czasu przy pysznym ciastku, rewelacyjnej kawie i herbacie oraz bezalkoholowych drinkach. Mówię wam Aperol to najpyszniejszy drink jaki piłam! No i sam fakt, że rodzice chętnie zostają we Freaku na czas trwania urodzin.

Urodziny we Freak Parku można zorganizować dla dowolnej liczby gości, od kameralnych 10-osobowych przyjęć, aż do wielkich, nawet 40-osobowych. Cennik i szczegóły znajdziecie na stronie internetowej. Pamiętajcie, aby odpowiednio wcześnie zarezerwować termin, bo te rozchodzą się jak świeże bułeczki.
A czy dzieciaki są zadowolone z takiej formy zabawy urodzinowej? Sami zobaczcie:

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook