fbpx
Menu
freestyle-lifestyle

Walentynki 2021 last minute

walentynki 2021

Walentynki 2021 jakieś spokojniejsze niż w poprzednich latach. Zauważyłeś, że przez pozamykane sklepy nie jesteśmy bombardowani balonami, serduszkami, propozycjami prezentowymi? Mnie to bardzo cieszy, bo zamiast na rzeczach materialnych można skoncentrować się na wspólnym czasie i przeżyciach. Wiem, zaraz mi powiesz, że już prawie rok spędzacie każdą chwilę razem, bo a to lockdown, a to kwarantanna. Ale czy zastanowiłaś się ile dajcie sobie w tym czasie? Ile chwil spędzacie tak naprawdę razem? Na wspólnym relaksie, odkrywaniu nowych pasji czy rozwijaniu tych już znanych?

Walentynki last minute

Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz to pragnę cię uspokoić. Tydzień to naprawdę dużo czasu. Jeżeli tylko chcesz możesz sprawić niesamowity prezent swojej drugiej połówce lub wam obojgu. Zastanów się czy jest coś czego wam ostatnio brakuje? Dla jednych będzie to kolacja w przytulnej restauracji, koniecznie bez dzieci. Dla innych to chęć ekstremalnych przeżyć. Jeszcze ktoś powie, że marzy o relaksie w SPA. Ja na dzień obecny sama nie wiem czy bardziej chciałabym porządny masaż czy wyjście sam na sam z mężem. I właśnie na takie niezdecydowanie mam pomysł. Z pewnością słyszeliście o Prezencie Marzeń. Nas Prezent Marzeń zabrał dwa lata temu na rodzinny, pełen atrakcji dzień w Bałtowie.

Walentynki 2021 z Prezentem Marzeń

Wiesz dlaczego podpowiadam właśnie Prezent Marzeń? Nie tylko dlatego, że mam kod rabatowy. 14% rabatu na 14 lutego, wystarczy, że użyjesz kodu

WALENTYNKI21

 

walentynki 2021

Dlaczego taki prezent jest super?

Myślę, że to nie tajemnica. Taki prezent jest super z kilku powodów. Po pierwsze możesz go wykorzystać kiedy chcesz. Nikt nic nie narzuca i nawet jeśli teraz jest jak jest, to voucher dla dwojga ważny jest przez 18 miesięcy i z pewnością znajdziecie dogodny dla was termin realizacji. Po drugie do wyboru jest mnóstwo atrakcji, masaże, kolacje, degustacje alkoholi, pobyty w SPA, nurkowanie, lekcje tańca, off-road, paintball, a nawet warsztaty fotograficzne czy garncarskie. W każdym zestawie z voucherem jest książeczka, w której znajdują się wszystkie dostępne dla was atrakcje z opisami. Walentynki 2021 mogą być dla was naprawdę niezapomniane. My już mamy swój voucher, ostatnio kiedy korzystaliśmy z prezentu dla dwojga wybraliśmy strzelnicę. Było niesamowicie.

walentynki 2021

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.
About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook