fbpx
Menu
moda

Zabawa w skojarzenia

Ten wpis to taka zabawa w skojarzenia. Macie jakieś hobby? Albo czy jest coś co od razu kojarzy się z wami? Co idealnie do was pasuje? Coś takiego, że gdy zapytacie kogokolwiek „hej co ci się że mną kojarzy” każdy od razu odpowie dobrze? Nie wiem czy moi znajomi mają tak ze mną, ale ja tak mam z moim mężem i dziewczynami. Są takie rzeczy, które od razu przychodzą mi do głowy.

Zabawa w skojarzenia

Zabawę w skojarzenia zna chyba każdy. Często bawimy się w nią jadąc gdzieś dalej samochodem. Mamy przy tym niesamowitą zabawę. Kiedy ostatnio padło hasło „tata” od razu przyszły mi do głowy takie rzeczy jak garaż, praca, narzędzia, a jak narzędzia to i narzędziowe skarpetki The Handyman. Więc mój małżonek stał się posiadaczem właśnie takich.
Dziewczyny za to uwielbiają zwierzęta – jak pewnie większość małych dziewczynek. Nie ważne czy kot, czy pies, papuga czy alpaka. Każde zwierzątko jest dla nich atrakcyjne. Wyobraźcie sobie radość dziecka, kiedy jego ulubione zwierzę trafia na skarpetki! Dziewczyny swoje zwierzęce upodobania dzielą między psy i koty, choć ostatnio do szacownego grona dołączyły koniki i alpaki. Flo zdecydowanie zauważa istnienie innych zwierząt i coraz chętniej je poznaje. 
kolorowe skarpetki
Muszę przyznać, że i ja przepadłam w skarpetkowym szaleństwie. Bo choć lato kojarzy się z gorącem, słońcem i plażą, to w tym roku jest totalnie inaczej. Zdecydowanie często na moich stopach goszczą skarpetki, więc aby ożywić letni sezon przełamałam się i pożegnałam biel. W mojej szafie zagościły urocze pandy. I kiedy za oknem znów chmury, znów deszcz wystarczy, że spojrzę na stopy i od razu mam lepszy humor. 
zabawa w skojarzenia

Czas przełamać stereotypy

I choć skarpety kojarzą się z dwoma identycznymi, to warto przełamywać swoje własne przyzwyczajenia. W końcu moda to przede wszystkim zabawa. Więc jeśli możemy wywołać radość, mieć swój ulubiony motyw właśnie na skarpetkach to korzystajmy z tego. Zwłaszcza teraz, gdy lato nie rozpieszcza i za moment, kiedy przyjdzie do nas jesień.
Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.
About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook