fbpx
Menu
nauka

Angielski dla dzieci

angielski dla dzieci

Za chwilę rozpoczniemy nowy rok szkolny. Mam nadzieję, że obejdzie się bez kolejnego lock down’u i dzieciaki, zwłaszcza te, które zaczynają szkolna przygodę będą miały szanse się wdrożyć. Wyprawka do pierwszej klasy już czeka, ale nie byłabym sobą gdybym nie pomyślała o zajęciach dodatkowych. Angielski dla dzieci musi być prowadzony tak, by ci najmłodsi jak najwięcej z niego wyciągnęli. Dlatego podjęłam jedyną słuszną decyzję.

laboratorium języka

Angielski dla dzieci

W tym roku, podobnie jak w poprzednim decydujemy się tylko na język angielski. Dlaczego tylko? Moim zdaniem póki co wystarczy. I choć do wyboru jest kilkanaście szkół, lekcje prywatne czy nawet lekcje online – nie szukałam. Postawiłam na to co znam i na to co przynosi korzyści Rozalce. 
angielski dla dzieci

Laboratorium języka

Podobnie jak w zeszłym roku zapisałam Rozi na zajęcia w Laboratorium Języka u Pana Jarka. To nauczyciel, który początkowo uczył dzieciaki w przedszkolu, a teraz prowadzi własne zajęcia i tworzy kursy internetowe.
Domeną zajęć prowadzonych przez Pana Jarka jest zabawa, ruch i konwersacja. Dzieciaki podczas zajęć nie siedzą w ławkach, nie wkuwają słówek, one po prostu bawią się językiem. Nie raz siedząc i czekając na Rozi słyszałam skoki, bieganie i radość dzieci. Jedno przed drugim wykrzykiwało angielskie słówka popisując się tym co potrafią.
laboratorium języka

Angielski dla dzieci w czasie lock down’u

W czasie narodowej kwarantanny zajęcia nie odbywały się. Ale dzieciaki nie zostały na lodzie. Co się dało zostało przeniesione do internetu. Początkowo lekcje nagrywane były dla każdej z grup. Później powstał projekt 1000 słów, który na bieżąco oglądamy z Rozi. Teraz zdecydowałyśmy się na zupełnie nowy kurs – hybrydowy. Zajęcia będą mieszane, część będziemy oglądać w internecie, część odbędzie się standardowo. Będziemy mogły uczyć się w dogodnym czasie i miejscu po to, by raz w tygodniu udać się na zajęcia stacjonarne. Świetna sprawa, zwłaszcza gdy nie wiemy co nas czeka za miesiąc. Albo w sytuacji, gdy dziecko się rozchoruje – nic nie traci. 
angielski dla dzieci Będzin

Dodatkowe kursy

To najpiękniejsze w zajęciach z Laboratorium Języka, że każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Do wyboru mamy standardowy kurs – na taki Rozalka uczęszczała w zeszłym roku. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu stacjonarnie. Kurs hybrydowy – na ten postawiłam w tym roku. Trzy razy w tygodniu zajęcia online, raz stacjonarnie. Nie ukrywam, że w tym momencie łatwiej będzie mi znaleźć opiekę dla młodszych dziewczyn lub poprosić dziadka, żeby zawiózł Rozi na te zajęcia. A z lekcji, które Rozalka będzie miała online skorzysta także Florka, osłucha się trochę. Można także zdecydować się na kurs w całości online – Bobby i biuro tajemnic. Bobby to maskotka, która specjalnie dla dzieciaków przyjechała z Wielkiej Brytanii i pomaga im nauczyć się angielskiego. Teraz można wypróbować ten kurs przez miesiąc za darmo.

angielski dla dzieci

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook