fbpx
Menu
bezpieczeństwo

KochamZapinam, a Ty?

Pod przewrotnym jak wieża z drewnianych klocków kryje się coś bardzo istotnego. Coś, co dla nas, grupy blogujących rodziców stawiane jest na jednym z pierwszych miejsc. I zaryzykować mogę śmiało stwierdzenie, że rodziców takich jak my jest więcej. Dlatego dzisiaj się ujawniamy!

KochamZapinam to inicjatywa mająca na celu pokazanie innym jak prawidłowo przewozić dzieci w fotelikach samochodowych. Pisałam już o tym przed wakacjami (#wiozebezpiecznie), dlatego bez oporów dołączyłam do większej akcji. Od jakiegoś czasu nie próżnujemy, pracujemy w pocie czoła, w dzień i w nocy. Myślimy intensywnie, przerzucamy się pomysłami i efekt już widać.
12115586_1594131314167073_1549358163518195756_n

 Dlatego dzisiaj, 13 października 2015 roku ruszamy z akcją #kochamzapiam. Jeśli ważne jest dla was bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy samochodem, dołączcie do nas. Jeśli krew was zalewa, gdy ktoś z waszych bliskich (i dalekich też) traktuje temat po macoszemu, dołączcie do nas i ich też zaproście. Pokażmy wszystkim o co chodzi. Pokażmy, że fotelik, choćby ze złota był, nie ochroni, gdy nie będą spełnione dwa czynniki:
1. Odpowiednio dobrany i zamocowany w samochodzie fotelik.
2. Odpowiednio zapięte w nim dziecko.

Jeśli nie jesteś pewien jak dobrać fotelik do samochodu, jaki wybrać fotelik (i nie chodzi tu o kolor), czym się kierować przy zakupie, na co zwracać uwagę to powinieneś/powinnaś dołączyć do nas. Pomożemy, doradzimy, powiemy co wiemy i zachęcimy do tego, aby porozmawiać z ekspertami w dziedzinie fotelików samochodowych.
Znajdziecie nas tu:
1. kochamzapinam.pl
2. Facebook KochamZapinam
3. Instagram KochamZapinam
4. Google +

Nie zastanawiajcie się – bycie świadomym rodzicem to powód do dumy. Zdjęcia dzieciaków prawidłowo zapiętych w fotelikach tagujcie #kochamzapinam, udostępniajcie na Instagramie oraz wrzucajcie na naszą tablicę na fan-page.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook