fbpx
Menu
freestyle-lifestyle / gadżety / konkurs

Wygraj laktator elektryczny od Canpol Babies!!!

Laktator elektryczny uratował laktację nie jednej znanej mi dziewczynie. Mnie również. Dlatego cieszę się, że mam okazję podarować taki laktator którejś z was! Z pewnością marka Canpol Babies jest wam doskonale znana. Nie raz pokazywałam wam produkty, które miałam okazję testować. Również nie jeden raz organizowałam dla was zabawę. Dziś będzie podobnie. Jedna z was zostanie szczęśliwą posiadaczką laktatora elektrycznego. Szczegóły w dalszej części.

Moja historia karmienia piersią

Nie będę się powtarzała i opisywała wszystkiego od początku. Moją historię możecie przeczytać we wpisie sprzed roku. O tutaj. Nie wspomniałam tam jednak o tym jaki udział w tej historii miał laktator elektryczny. Kiedy nie mogłam odciągnąć pokarmu ręcznym laktatorem, zdobyłam elektryczny i zaczęłam walczyć. Odciągałam pokarm kilka razy dziennie i to z pewnością pomogło mi dociągnąć do 9 miesiąca. Z Florką laktator elektryczny był w użyciu od dnia porodu. Wszystko dlatego, że pielęgniarki nie chciały mi jej dać, tłumacząc to moim stanem po cięciu i tym, że sobie nie poradzę. Dały dziecku mieszankę (bo według nich dziecka nie trzeba karmić od razu po porodzie, może ono odczekać 24 godziny…), a ja zostałam sama sobie. Na szczęście wiedziałam co robić. Wiedziałam jak zawalczyć o laktację, o to co najlepsze dla noworodka i udało mi się.

 

Wygraj laktator elektryczny Canpol Babies

Laktator elektryczny Easy&Natural bardzo pomaga podczas laktacji. Zarówno na początku mlecznej drogi, jak i później, kiedy laktacja jest już ustabilizowana. Posiada automatyczną zmianę faz, co oznacza, że nie musisz pamiętać o zmianie funkcji podczas odciągania pokarmu. Wyposażony jest w aż 18 ustawień siły ssania, miękką silikonową nakładkę, która zwiększa komfort podczas odciągania. Ponad to jest kompatybilny z wszystkimi butelkami Canpol Babies.

laktator elektryczny

 

 

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest dzieciorka.pl, fundatorem nagrody jest Canpol Babies
 2. Konkurs odbywa się na blogu pod wpisem konkursowym, czyli tutaj oraz na stronie Dzieciorka w serwisie Facebook.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna rodzina może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Zadanie konkursowe to:

  Pokaż na zdjęciu, za pomocą kolażu lub opowiedz za pomocą krótkiej formy pisemnej czym jest dla ciebie bliskość podczas karmienia piersią. Opowiedz lub pokaż jakie uczucia ci towarzyszą. Możesz również podzielić się swoją historią związaną z kp. 

 6. Odpowiedzi zamieszczamy pod wpisem konkursowym na blogu lub pod postem konkursowym w serwisie Facebook.
 7. Konkurs trwa w dniach 13 – 24 grudnia 2019, do godziny 23.59.
 8. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.
 9. Nagrodę w konkursie ufundowała firma Canpol Babies – Laktator elektryczny Easy&Natural
 10. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma 4 dni na przekazanie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki nagrody, tj. imię, nazwisko, adres korespondencyjny, adres mailowy oraz numer telefonu. W przeciwnym razie Jury wybierze kolejną osobę.
 11. Wysyłka nagród możliwa tylko na terenie RP.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora imienia i nazwiska Uczestnika na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu Uczestnika.
 13. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsorów swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawę.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 15. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 16. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.

 

WYNIKI!!

Uwaga! Uwaga! Laktator elektryczny wędruje do Natalii Inglot!

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook