fbpx
Menu
konkurs

RodzinnyTrip – konkurs

konkurs rodzinnytrip

Dawno nie było konkursu, ale teraz będą aż dwa! Jeden zaczyna się już teraz, tutaj, w tej chwili. To konkurs, który mam przyjemność zorganizować dzięki udziałowi w Blogosferze Canpol Babies. Konkursy znajdziecie u mnie i u 9 innych dziewczyn. Kolejne 10 mam dostało możliwość przetestowania plecaków, więc szukajcie opinii.

Wycieczki

Robimy je od zeszłego roku, właśnie takie wyjazdy zainspirowały mnie do stworzenia serii wpisów pod nazwą RodzinnyTrip. Chodzi przede wszystkim o to, by ruszyć się z dziećmi gdzieś poza dom, pokazać miejsca, zabytki i atrakcje, które tak naprawdę mamy na wyciągnięcie ręki. Pod hasztagiem RodzinnyTrip znajdziecie miejsca, które odwiedziliśmy. Każda rodzina, która robi sobie mniejsze lub większe wyjazdy doskonale wie, jak trudna jest sztuka pakowania. Są rzeczy, które trzeba koniecznie mieć pod ręką. Te samochodowe opisywałam kiedy już tutaj i tutaj. Są wśród nich takie akcesoria, które zawsze mam w swojej torbie przypiętej do wózka. O zawartości torby jeszcze napiszę, ale dziś chciałabym zaproponować wam konkurs! Konkurs, w którym do wygrania jest plecak dla każdej mamy od Canpol Babies. Plecak ma możliwość przypięcia do wózka i posiada mnóstwo fantastyczcxcc

konkurs

Konkurs

Doskonale wiem, że lubicie konkursy i chętnie bierzecie w nich udział. Właśnie dlatego już teraz, w tym momencie startuje konkurs z marką Canpol Babies, a już za kilka dni ruszymy z kolejną zabawą. Zaczynamy! Komentarze możecie zostawiać tu lub pod postem konkursowym na facebooku.

 

A oto zadanie:

Jak wygląda twój niezbędnik wycieczkowy? Pokaż lub napisz co zabierasz ze sobą, bez czego nie ruszasz się z domu.

konkurs rodzinnytrip

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest dzieciorka.pl, fundatorem nagrody jest Canpol Babies
 2. Konkurs odbywa się na blogu pod wpisem konkursowym, czyli tutaj oraz na stronie Dzieciorka w serwisie Facebook.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 4. Jedna rodzina może dodać tylko jedno zgłoszenie.
 5. Zadanie konkursowe to:
  Jak wygląda twój niezbędnik wycieczkowy? Pokaż lub napisz co zabierasz ze sobą, bez czego nie ruszasz się z domu.
  Odpowiedzi zamieszczamy pod postem konkursowym w serwisie Facebook lub pod wpisem konkursowym na blogu.
 6. Konkurs trwa w dniach 9-18 sierpnia 2019, do godziny 23.59.
 7. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia konkursu.
 8. Nagrody w konkursie ufundowane są przez firmę Canpol Babies – Plecak dla mamy
 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma 4 dni na przekazanie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki nagrody, tj. imię, nazwisko, adres korespondencyjny, adres mailowy oraz numer telefonu. W przeciwnym razie Jury wybierze kolejną osobę.
 10. Wysyłka nagród możliwa tylko na terenie RP.
 11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację przez organizatora imienia i nazwiska Uczestnika na blogu organizatora oraz na profilu organizatora w serwisie Facebook, zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu Uczestnika.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsorów swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawę.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu podczas trwania konkursu.
 14. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie konkursu można kierować poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook lub przez formularz kontaktowy na blogu organizatora.
 15. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.

konkurs rodzinnytrip

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz po sobie ślad.
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na facebook oraz instagram.

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook