fbpx
Menu
rozwój dziecka / zdrowie

EasyMe!

EasyMe Magabi pieluchy

EasyMe od Magabi – hit nad hitami wielopieluchowymi. Przybliżę tą zupełnie nową markę pieluszek. Powstała ona po to, by pokazać rodzicom, że wielorazówki naprawę są proste w użyciu. I nie mają nic wspólnego z tym, o czym opowiadają nasze babcie. Jak być może wiesz, zwariowałam na punkcie wielorazowych pieluch kiedy Florka miała 1,5 roku. Poznałam wszystkie systemy, wybrałam to co mi się spodobało. Z Kaliną działam od urodzenia i co chwila wpada mi w oko coś nowego. Tak samo było z pieluszkami EasyMe! od Magabi.

EasyMe! To proste

Marka córka, bo tak można nazwać pieluszki EasyMe!, powstała pod znaną marką – Magabi. EasyMe ułatwiają używanie pieluch wielorazowych na każdym etapie. Od momentu narodzin, aż po zakończenie pieluchowania. Pieluszki od Magabi cechuje to, że powstały na wzór jednorazówek. Właśnie po to, by pokazać prostotę ich używania. Mamy tu pięć rozmiarów, tak samo jak przy jednorazówkach. Mamy zapinanie na rzep, znamy to prawda? Te ułatwienia i cała linia pieluszek udowadnia, że wielo jest proste. Każda pieluszka składa się z trzech części:
– wierzchniej, czyli otulacza, który wyprodukowany jest z materiałów pozyskanych z recyklingu
– wewnętrznej, która składa się z wkładu oraz
– dodatkowego boostera.

easyme

easyme

Łatwość używania

Wielu rodziców, którzy nie mieli styczności z pieluszkami wielorazowymi boi się ich. Ja też na początku nie miałam pojęcia co z czym, tu pisałam o moich początkach z wielorazówkami. Kiedy urodziła się Kalina zbierałam doświadczenia z używania wielorazowych pieluch przy noworodku. Wiedziałam już jak używać, jak prać, ale inaczej zawija się w pieluchę noworodka, a inaczej półtoraroczne dziecko. By odczarować wśród społeczeństwa przekonanie o praniu i gotowaniu tetry marka Magabi stworzyła linię EasyMe! Prościej się już nie da. Kalina nosi pieluchy w rozmiarze OS (OneSize), od Magabi użwa rozmiaru 4 (do 10 kg). Pieluszki leżą świetnie, chłoną rewelacyjnie, a proste kolory dodają im elegancji.

proste pieluszki wielorazowe

łatwe wielorazówki

Ja jestem nimi zachwycona. Co prawda wszystkimi swoimi pieluszkami jestem zachwycona, ale te z przyjemnością zostawiam babci, kiedy muszę zostawić z nią Kalinkę. To także świetna opcja do żłobka, myślę, że rodzice, którzy używają EasyMe! to potwierdzą.

A na koniec mam dla was jeszcze mały prezent. Jeśli macie ochotę wypróbować, albo chcecie sprawić prezent świeżo upieczonej mamie możecie teraz kupić te pieluszki z 10% rabatem! Korzystajcie, bo nowe kolory z kolekcji Dark są przepiękne! W koszyku na stronie Magabi wpiszcie hasło:

dzieciorka10

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook