fbpx
Menu
rozwój dziecka / zdrowie

EasyMe!

EasyMe Magabi pieluchy

EasyMe od Magabi – hit nad hitami wielopieluchowymi. Przybliżę dziś tą zupełnie nową markę pieluszek. Powstała ona po to, by pokazać rodzicom, że wielorazówki naprawę są proste w użyciu. I nie mają nic wspólnego z tym, o czym opowiadają nasze babcie. Jak być może wiesz, zwariowałam na punkcie wielorazowych pieluch kiedy Florka miała 1,5 roku. Poznałam wszystkie systemy, wybrałam to co mi się spodobało. Z Kaliną działam od urodzenia i co chwila wpada mi w oko coś nowego. Tak samo było z pieluszkami EasyMe! od Magabi.

EasyMe! To proste

Marka córka, bo tak można nazwać pieluszki EasyMe!, powstała pod znaną wielorodzicom marką – Magabi. Ułatwiają one używanie pieluch wielorazowych na każdym etapie. Od momentu narodzin, aż po zakończenie pieluchowania. Pieluszki od Magabi cechuje to, że powstały na wzór jednorazówek – właśnie po to, by pokazać prostotę ich używania. Mamy tu pięć rozmiarów, tak samo jak przy jednorazówkach. Mamy zapinanie na rzep, znamy to prawda? Te ułatwienia i cała linia pieluszek udowadnia, że wielo jest proste. Każda pieluszka składa się z trzech części:
– wierzchniej, czyli otulacza, który wyprodukowany jest z materiałów pozyskanych z recyklingu
– wewnętrznej, która składa się z wkładu oraz dodatkowego boostera.

easyme

easyme

Łatwość używania

Wielu rodziców, którzy nie mieli styczności z pieluszkami wielorazowymi boi się ich. Ja też na początku nie miałam pojęcia co z czym, tu pisałam o moich początkach z wielorazówkami. Kiedy urodziła się Kalina zbierałam doświadczenia z używania wielorazowych pieluch przy noworodku. Wiedziałam już jak używać, jak prać, ale inaczej zawija się w pieluchę noworodka, a inaczej półtoraroczne dziecko. By odczarować wśród społeczeństwa przekonanie o praniu i gotowaniu tetry marka Magabi stworzyła linię EasyMe! Prościej się już nie da. Kalina nosi pieluchy w rozmiarze OS (OneSize), od Magabi użwa rozmiaru 4 (do 10 kg). Pieluszki leżą świetnie, chłoną rewelacyjnie, a proste kolory dodają im elegancji.

proste pieluszki wielorazowe

łatwe wielorazówki

Ja jestem nimi zachwycona. Co prawda wszystkimi swoimi pieluszkami jestem zachwycona, ale te z przyjemnością zostawiam babci, kiedy muszę zostawić z nią Kalinkę. To także świetna opcja do żłobka, myślę, że rodzice, którzy używają EasyMe! to potwierdzą.

A na koniec mam dla was jeszcze mały prezent. Jeśli macie ochotę wypróbować, albo chcecie sprawić prezent świeżo upieczonej mamie możecie teraz kupić te pieluszki z 10% rabatem! Korzystajcie, bo nowe kolory z kolekcji Dark są przepiękne! W koszyku na stronie Magabi wpiszcie hasło:

dzieciorka10

About Author

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Politechnice Śląskiej. Obecnie mama trzech cudownych córek - Rozalki,Florki i Kaliny, oraz berneńskiego psa pasterskiego - Riko. Uwielbiająca rolę Home Manager'a, pretendująca do miana Perfekcyjnej Pani Domu fanka książek historycznych i obyczajowych, a także niepoprawna romantyczka.

Facebook